English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

Аграрії отримають 300 млн. грн. на здешевлення процентної ставки по кредитах

7 квітня 2016 20:59

Кабінет Міністрів України погодив виділення 300 млн. грн. з державного бюджету для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Кошти будуть спрямовані на здешевлення процентної ставки для малих і середніх сільськогосподарських підприємств, повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Міністр підкреслив, що це дозволить сільгоспвиробникам, як і минулого року, залучити 7,8 млрд. грн. кредитів у рамках державної програми з компенсації відсотків по кредитах.

Компенсації будуть підлягати відсоткові ставки за кредитами, залученими для покриття таких витрат, як закупівля пально-мастильних матеріалів, насіння, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, кормів, ветеринарних препаратів, молодняку сільськогосподарських тварин та птиці, обладнання для тваринницьких ферм і комплексів тощо.

«Виділення кредитних грошей створить сприятливі умови для залучення кредитів у банках, надасть можливість суб’єктам господарювання агропромислового комплексу отримати державну підтримку за залученими кредитами і, таким чином, поліпшить фінансовий стан аграріїв», - наголосив Олексій Павленко і додав, що питання розподілу коштів повністю децентралізоване та рішення приймається на рівні областей.

Кабінет Міністрів України

Останні новини