English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

У березні зібрано рекордну суму надходжень до державного бюджету України

5 квітня 2016 20:06

У березні 2016 року Державною фіскальною службою забезпечено до бюджету 60,3 млрд. грн. податків та зборів. Це – рекордна сума за всю історію служби, заявив на прес-конференції Голова ДФС Роман Насіров.

За його словами, суттєве перевиконання відзначається як по податковому, так і по митному напрямах. Таких результатів вдалося досягти за рахунок заходів з детінізації економіки, ефективної боротьби з конвертаційними центрами та оптимізацією податків.

Загалом, за І квартал 2016 року зібрано 140,7 млрд. грн., що на 35,3 млрд. грн. перевищує суму збору відповідного періоду минулого року. Індикативні показники виконано на 13,8%, до загального фонду державного бюджету додатково надійшло 14,3 млрд. гривень.

Високих обсягів надходжень досягнуто з податку на додану вартість, середньомісячний збір якого протягом першого кварталу сягнув 11,9 млрд. грн. При цьому середньомісячні показники минулого року були на рівні 8,9 млрд. грн.

Станом на 1 квітня поточного року на рахунки платників грошовими коштами відшкодовано 22,2 млрд. грн. ПДВ, що майже вдвічі більше відповідного періоду минулого року.

Кабінет Міністрів України

Останні новини