English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

В Іллічівському морському порту відкрито першу чергу зернового термінала

31 березня 2016 18:26

В Іллічівському морському торговому порту відкрито першу чергу зернового термінала ТОВ «СП Рисоіл Термінал».

«Будівництво сучасного комплексу для перевалки зерна – це великий крок у розвитку інфраструктури регіону, це нові робочі місця та хороший приклад залучення інвесторів», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час церемонії відкриття.

Він наголосив, що Рисоіл Термінал, розташований в Іллічівському морському торговому порту, – це найбільший експортно-імпортний наливний термінал в регіоні Чорного моря. Термінал посідає ключову роль в експорті вітчизняної нерафінованої соняшникової олії та надає послуги проміжного зберігання таким великим міжнародним компаніям як Cargill, Kernel, ADM та інші.

До терміналу входить склад на 30 тис. тонн одноразового зберігання зерна, оснащений автомобільним вивантаженням, що дає можливість вивантажувати близько 120 авто на добу. Пропускна здатність складу складе 700 тис. тонн зерна на рік.

Силосний корпус складається з 13 силосів загальною ємністю 85 тис. тонн одноразового зберігання зерна. Планується в подальшому будівництво ще 9 силосів загальною місткістю 125 тис. тонн, зі станцією вивантаження залізничних вагонів до 220 вагонів на добу.

Кабінет Міністрів України

Останні новини