English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

Реформування Міністерства оборони України планується завершити до кінця 2018 року

30 березня 2016 20:04

Міністр оборони України Степан Полторак на засіданні Уряду 30 березня заявив про плани завершити до кінця 2018 року реформування очолюваного ним відомства на основі принципів, на яких будуються збройні сили країни-членів НАТО.

Степан Полторак нагадав, що у 2015 році було здійснено підготовку до ґрунтовного реформування Міністерства оборони України. "Цей рік ми визначили як рік стабілізації та відновлення боєздатності Збройних Сил України. Ми вдвічі збільшили чисельність особового складу, створили нову систему управління військами, Сили спеціальних операцій, провели й інші заходи, які створили передумови для переходу до активної фази реформування", - розповів Міністр.

Також минулого року було підготовлено документи оборонного планування, які є основою реформування ЗСУ, створено комітет по реформуванню Міноборони. У 2016 році Міністерство перейшло до активної фази реформування відомства.

"В основу реформування Міністерства оборони і Збройних Сил України покладені принципи, на яких будуються збройні сили будь-якої країни НАТО. Все, що ми робили, робили разом з радниками від країн Альянсу, волонтерами та науковцями. Всі вони включені до складу Комітету з реформ, який почав працювати 11 березня. Ми поставили перед собою мету здійснити реформування Міністерства оборони до кінця 2018 року і до кінця 2020 року завершити реформування всіх Збройних Сил України", – підкреслив керівник вітчизняного оборонного відомства.

Кабінет Міністрів України

Останні новини