English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

Уряд ухвалив пакет рішень, необхідних для впровадження закону "Про державну службу"

25 березня 2016 18:12

Кабінет Міністрів України затвердив перший пакет нормативно-правових актів, необхідних для впровадження з 1 травня нової редакції Закону України "Про державну службу".

Як нагадав на засіданні Уряду Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, реформа держслужби - одне з ключових завдань, яке визначено програмою діяльності Кабінету Міністрів України.

"Ми повинні створити професійну державну службу, службу яка б була зорієнтована на потреби громадян, була б максимально поза політикою і будувалася за європейськими стандартами. Саме тому Урядом було розроблено і внесено до Парламенту новий законопроект "Про державну службу", який було схвалено наприкінці минулого року, підписано Президентом. І зараз ми знаходимось на етапі підготовки до його імплементації", - сказав Костянтин Ващенко, зазначивши, що для цього до 1 травня необхідно прийняти 33 відповідних нормативних акти.

Сьогодні на засіданні Кабінет Міністрів схвалив три законопроекти, пов'язані з внесенням змін до ряду діючих законів у зв'язку з прийняттям закону "Про державну службу". Крім того урядовими актами затверджено Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, Положення про Комісію з питань вищого корпусу державної служби, Порядок обчислення стажу державної служби та Порядок відкликання державного службовця із щорічної відпустки.

Кабінет Міністрів України

Останні новини