English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

У лютому 2016 промислове виробництво в Україні зросло на 7,6%, а ВВП - на 1%

23 березня 2016 19:54

Ріст промислового виробництва на 7,6% і оціночний ріст валового внутрішнього продукту в минулому місяці на 1% - це реальні ознаки макроекономічної стабілізації, - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 23 березня.

Глава Уряду зазначив, що відповідні дані оприлюднені Державною службою статистики України за підсумками роботи промисловості в січні-лютому 2016 року.

Макроекономічна стабілізація, на переконання Арсенія Яценюка, можлива тільки в тому випадку, «коли ми далі будемо продовжувати ті реформи, які Уряд проводить протягом останніх двох років».

Глава Уряду наголосив на необхідності співпраці з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком, міжнародними інституціями, «які допомагають Україні в тому випадку, якщо Україна допомагає сама собі».

«Саме для цього нам необхідна в першу чергу політична стабільність і політична відповідальність всіх політичних сил, які в 2014 році перемогли на виборах, формували коаліцію, які повинні орієнтуватися не на тимчасові рейтинги власних політичних сил, а на рейтинги країни. Ріст промислового виробництва внутрішнього валового продукту - це є те, за що повинні боротися всі політики в країні», - підкреслив він.

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що в найкоротші терміни політична криза в державі буде вирішена. «Я чітко заявляв про два шляхи виходу з політичної кризи. Я прийму будь-який з цих шляхів. І очікую на подальші рішення як парламентської коаліції, так і в першу чергу найбільшої фракції Блоку Петра Порошенка і персонально Президента», - наголосив Прем'єр-міністр.

Кабінет Міністрів України

Останні новини