English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

У 2016 на компенсацію за «теплими» кредитами Урядом виділено втричі більше коштів, ніж у 2015

22 березня 2016 20:34

У 2016 році на компенсацію за «теплими» кредитами Урядом України виділено близько 900 млн. гривень, що майже втричі більше, ніж минулого року.

«Дана програма це реальний інструмент для заощадження на оплаті комунальних послуг. Цього року Урядом виділено близько 900 мільйонів гривень на компенсацію за «теплими» кредитами, а це майже втричі більше, ніж минулого року. Тому скористатись державною підтримкою зможе набагато більше громадян», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Кредитування за державною програмою підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів, заміни котлів повністю відновлено в Укргазбанку.

Минулого тижня на придбання матеріалів та обладнання Укргазбанк видав «теплих» кредитів на суму 3,2 млн. грн.

Утепленням житла знову активно опікується і така категорія споживачів як субсидіанти, які взяли 112 кредитів на суму 1,7 млн. грн. На заміну газових котлів громадяни оформили 6 кредитів на суму 89 тисяч грн., на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів – 178 кредитів на суму 3,16 млн. грн.

Державною програмою передбачено відшкодування у таких розмірах: 20% суми кредиту – механізм заміни газових котлів для населення; 30% кредиту – для фізичних осіб для впровадження енергоефективних заходів; 40% кредиту - для ОСББ та ЖБК, як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів; 70% суми кредиту отримувачам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

Кабінет Міністрів України

Останні новини