English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

Посол України в США виступив на церемонії відкриття Глобального форуму з повернення активів

4 грудня 2017 18:52

Посол України в США Валерій Чалий від імені української делегації виступив на церемонії відкриття Глобального форуму з повернення активів, який проходить у Вашингтоні з 4 по 6 грудня.

Форум організований Сполученими Штатами спільно з Великою Британією за підтримки Ініціативи повернення вкрадених активів (StAR) – партнерства між групою Світового банку та Управлінням ООН з наркотиків та злочинності (UNODC).

У церемонії відкриття також взяли участь Генеральний прокурор США Джеф Сешенс, Міністр з питань протидії ексиремізму Великої Британії баронеса Вільямс Траффордська, а також високопоставлені представники Швейцарії, Тунісу, Нігерії та Шрі-Ланки.

До складу української делегації входять Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, Заступник Генерального прокурора України - керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, Заступник Генерального прокурора України Євгеній Єнін, Голова Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Антон Янчук та представники Державної служби фінансового моніторингу України.

Цей Форум є чудовою можливістю для учасників провести зустрічі з представниками міжнародних фінансових інституцій та громадянського суспільства, а також з колегами з інших країн для обговорення спільних зусиль з відстеження та повернення викрадених активів. Крім того, цей захід є важливим політичним меседжем міжнародної спільноти щодо необхідності здійснення скоординованих зусиль для повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

Останні новини