English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

Валерій Чалий взяв участь у панельній дискусії в Стенфордському університеті

30 листопада 2017 00:17

Посол України в США Валерій Чалий взяв участь у присвяченій взаємовідносинам України та США панельній дискусії в Стенфордському університеті за участі професора Френсіса Фукуями, колишнього Посла США в Росії Майкла МакФола та керівника Western NIS Enterprise Fund Ленна Кошарна.

Під час дискусії Валерій Чалий наголосив на важливості об'єднання зусиль з метою протидії російській агресії та пропаганді Кремля. Завдяки міжнародній допомозі, передусім Сполучених Штатів, Збройні Сили України були модернізовані та значно підвищили свою ефективність. Посол зауважив, що Україна захищає не лише себе, але й робить ключовий внесок у забезпечення безпеки Європи та Західного світу загалом. "Сильна позиція дає можливість працювати дипломатії, слабка ж заохочує агресора до подальших дій", - наголосив Посол Чалий.

Професор МакФол поділився своїм баченням агресивних намірів керівництва Росії та зазначив, що Західні країни мають допомогти Україні у здійсненні важливих реформ для її успішного розвитку як держави.

Френсіс Фукуяма наголосив на успішності розвитку в Україні демократичної системи управління. Водночас, він зазначив, що нашій державі необхідно зараз зосередити увагу на забезпеченні верховенства права і ефективній діяльності створених нових інституцій.

Ленна Кожарна відзначила значні успіхи України на шляху реформ і поінформувала про нові інвестиційні можливості, що відкриваються в Україні.

Наприкінці заходу відбувся благодійний концерт соліста українського музичного гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука.

Останні новини