English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

У березні відбувся приїзд другої групи капеланів до США, який був організований Консульством України у Сіетлі та організацією Global Christian Support

11 березня 2017 10:52

У березні відбувся приїзд другої групи капеланів до США, який був організований Консульством України у Сіетлі та організацією Global Christian Support. Учасники групи мали насичену програму, в рамках якої відвідали Biltmore Estate, Asheville, NС, що був побудований у 19 столітті, і до цих пір є найбільшим приватним будинком в США. Місцевими капеланами було проведено тренінг у військовій школі Fort Bragg, за що українські капелани були дуже вдячні і вражені рівнем поваги до капеланства в Америці. Мали можливість побувати у бібліотеці - музеї Біллі Грема та провеси день у серці автомобільних гонок США (NASCAR), зустрівшись зі спортивним капеланом і відвідавши унікальний центр Hendrick Motorsports (Chevrolet). Було організовано виїзд у Школу підготовки капеланів, на військовій базі спецоперацій США в Fort Brаgg , музей ветеранів американської армії.
Також капелани відвідали декілька церков, де вони мали змогу поділитися з громадою про події на сході України та відповісти на запитання бажаючих.

Останні новини