English Українською

Почесне Консульство України в Сіетлі

Біографія 

Валерій Голобородько народився і виріс в Україні. У віці 24 років він одружився і переїхав до Сполучених Штатів. Ще з першого дня, проживаючи в Америці, Валерій проявляв неабияку зацікавленість до служіння його громаді і був активним членом американської і української громади.

Валерій є членом ради директорів американсько – європейської місії Вефіль.

У 2009 році Валерій заснував Goel Payment Solutions, компанію, яка забезпечує повний спектр електронних платежів, передачі послуг, в якій він донині виступає в якості президента і виконавчого директора.

Також він був одним із засновників та президентом Friends of Ukraine organization до того, як обійняв посаду Почесного консула України в Сіетлі.

Він також започаткував Українську Бізнес Асоціацію, з метою сприяння налагодження співпраці між американськими і українськими підприємствами, яка згодом об'єдналася з Українською торгово – промисловою палатою штату Вашингтон, в якій Валерій є членом ради директорів.

У 2014 році міністром закордонних справ України, Валерія було призначено в якості Почесного консула України з консульським округом, який охоплює штати Вашингтон і Орегон.

З 2016 року Валерій є активним членом консультативної ради слов'янського департаменту університету Вашингтона.

Валерій здобув ступінь магістра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в області правознавства, а також ступінь бакалавра в Міжнародному християнському університеті за напрямком управління інформаційними системами.

На даний час Валерій проживає у Белв’ю з дружиною та чотирма дітьми.